top of page
5ec7b7efc6c12cc58d2673b2_Zaluzijas_produkti.jpg

ŽALŪZIJAS

hunter-douglas-motorized-shades-every-room-inspiration-Houston-Creative-Blinds.png
roller.png

Piedāvājam žalūzijas katrai gaumei

Mūsu piedāvātās žalūzijas pasargās no saules karstuma, pēc vajadzības neielaidīs telpā saules gaismu, kā arī lieliski iederēsies interjerā. Plaša audumu un krāsu izvēle.
uni2_int_101-832x1100.jpg
Kasešu rullo žalūzijas
 
Kasešu rullo žalūzijas ir praktiskas un viegli kopjamas. Žalūziju sistēma, kurā ir paslēpts auduma rullis, stiprinās pie loga/durvju rāmja augšpusē, savukārt vertikāli gar loga/durvju rāmi tiek piestiprinātas līstes, kuras neļauj audumam „kustēties”. 
Piedāvājam plašu audumu klāstu. Audumi ir pieejami dažādās krāsās un tekstūrās, kā arī sauli necaurlaidīgi un atstarojoši.
Kasešu rullo žalūzijas vadāmas manuāli – ar plastmasas ķēdīti.
Garantija 2 gadi

Ремонт стеклопакетов

Rullo.jpg
Rullo žalūzijas
 
Rullo žalūzijas var piestiprināt pie loga/durvju rāmja, sienas vai griestiem. Rullo žalūzijas ir populāras ar to, ka tās iespējams izgatavot lielos izmēros, tāpēc tās lieliski iederēsies gan Jūsu mājās, gan komerciālās telpās.
Piedāvājam plašu audumu klāstu. Audumi ir pieejami dažādās krāsās un tekstūrās, kā arī sauli necaurlaidīgi un atstarojoši.
Rullo žalūzijas vadāmas manuāli – ar plastmasas vai metāla ķēdīti.
Garantija 2 gadi
diena nakts.jpg
Diena/Nakts žalūzijas
 
Diena/Nakts žalūzijas ir lielisks akcents interjerā, tām ir dubults audums kurš sastāv no caurspīdīga un bieza auduma horizontālām svītrām. Šo žalūziju priekšrocība ir iespēja regulēt telpā ieplūstošo gaismas daudzumu nepaceļot tās uz augšu.
Diena/Nakts žalūzijas iespējams uztaisīt kā kasešu rullo vai rullo žalūziju tipu. Vadāmība manuāla ar ķēdīti:
Kasešu rullo – plastmasas
Rullo – plastmasas vai metāla.
Piedāvājam plašu audumu klāstu. Audumi ir pieejami dažādās krāsās un tekstūrās.
Garantija 2 gadi

У нас есть все необходимые навыки и опыт для решения практически любой задачи, с которой к нам обращаются. Клиенты точно знают, что специалисты компании «MUSULODZINIEKS» всегда работают профессионально, эффективно и с отличным результатом.

Plisse.jpg
Plise žalūzijas
 
Plise žalūzijas ir mūsdienīgas, kompaktas un neaizņem daudz vietas. Tās stiprinās pie loga/durvju stikla līstēm. Plisse žalūziju vadība ir manuāla – mazs rokturītis augšpusē un lejasdaļā ar kuru iespējams regulēt tās no augšas uz leju, no lejas uz augšu vai nofiksēt loga vidusdaļā. Plisse žalūzijām nav atsevišķa vadības mehānisma.
Piedāvājam plašu audumu klāstu. Audums ir gofrēts un pieejams dažādās krāsās un tekstūrās.
Garantija 2 gadi
Horizontālās alumīnija.jpg
horizontālās koka.jpg
Horizontālās žalūzijas
 
Hotizontālās žalūzijas ir neuzkrītošas un viegli kopjamas, tās izmanto gan dzīvojamās telpās, gan birojos. Horizontālās žalūzijas sastāv no plānām alumīnija vai koka lamelēm.
Horizontālās alumīnija žalūzijas parasti uzstāda telpās, kurās ir paaugstināts mitruma līmenis, piemēram, virtuvē vai vannas istabā. Tās var stiprināt pie loga/durvīm, sienas vai griestiem un vadāmas manuāli ar nūjiņu un auklu. Piedāvājam plašu alumīnija lameļu klāstu. Tās ir pieejamas dažādās krāsās un tekstūrās. Alumīnija lameles platums 25mm. Koka horizontālās žalūzijas ir ļoti estētiskas un rada mājīgu, siltu noskaņu. Koka lameles ir pieejamas divos platumos 25mm un 50mm. Šīs žalūzijas var stiprināt pie loga/durvīm, sienas vai griestiem un vadāmas manuāli ar aukliņu. Piedāvājam plašu koka lameļu klāstu. Tās ir  pieejamas dažādās krāsās un tekstūrās.
Garantija 2 gadi
vertikālās.jpg
Vertikālās žalūzijas
 
Vertikālās žalūzijas parasti  uzstāda sabiedriskās telpās – birojos, skolās u.c. Alumīnija mehānisms, kurā vertikāli iestiprinātas auduma loksnes, stiprinās pie griestiem vai sienas. 
Vertikālās žalūzijas var būt vadāmas manuāli ar plastmasas vai metāla ķēdīti vai automatizēti ar pulti.
Piedāvājam plašu audumu klāstu. Audumi ir pieejami dažādās krāsās un tekstūrās. Auduma loksnes pieejamas divos izmēros – 127 mm vai 89 mm.
Garantija 2 gadi
5e84b8d42643555a05b31ed9_Musu_lodzinieks_logo_320.png
Sniedz pilnu pakalpojumu spektru - no nomērīšanas un piedāvājuma izstrādes līdz piegādei, montāžai un aiļu apdarei.

• Kvalitatīva pakešu logu montāža.
• Aiļu apdare.
• Veco logu un būvgružu utilizācija.
• Augsta kvalitāte.
• 5 gadu garantija.

 
Стеки Windows

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI!

Mūsu specialisti atbildēs uz viesiem Jūsu jautājumiem, ka ari atradīs izdevīgāko CENU un labāko risinājumu Tieši Jums!
Esiet laipni gaidīti arī Mūsu lodzinieks veikalā Jaunceltnes iela 40, Aizkraukle, LV-5101 B/N Kurši telpās.
bottom of page